1-wire externí produkty

Zde uvádíme seznam firem vyrábějících senzory a moduly pro 1-Wire sběrnici případně i celé systémy. V některých případech doplňují sortiment , v některých případech konkurují.

Avšak, konkurence je pro nás motorem dopředu a pro vás jistota, že jste zvolili správně. Váš systém nikdy nebude závislý na jedné firmě a to jak po hardwarové stránce tak i softwarově.

Výběrem řídícího systému domácnosti od SEAHU dostanete natolik předimenzovaný výpočetní výkon, že pro účely domácí automatizace nebude potřeba už nikdy systém měnit, naopak kdykoliv ho budete moci rozšiřovat.

obchod.hw.cz

Obecně www.hw.cz je web publikující o elektronické automatizaci. Vyvíjí a prodávají také svoje výrobky, mezi kterými je také několik výrobku používajících 1-Wire sběrnici. Nutno podotknou že ne zrovna levně.

wiregate.de

Německá firma nabízející systémy a výrobky pro domací, kancelářksou a průmyslovou automatizaci se speciálním zaměřením na 1-Wire a KNX prvky. S vlastními čidly, multi čidly, výstupní moduly a řídicí systémy a další s vlastním E-shopem.

© 2016 SEAHU . Komenského, Řícmanice , 664 01
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky