Sada vstupního systému - Light

Popis

Jednoduchý vstupní sytém s napojením na školní informační systém EDOOKIT. Identifikace studentů a pracovníků probíhá pomocí bezdrátových identifikačních čipů nebo karet. Systém se dá používat i samostatně, avšak plně se jeho síla prokáže až s napojením na školní informační systém.

Ovládaní systému je řešeno pomocí webového prohlížeče.

Co do počtu uživatelů nemá systém žádné omezení.

Tato varianta vstupního systému je vhodná jen pro kontrolu docházky. Neumožňuje ovládat turniket či zámek dveří.

Jednoduchá instalace a obsluha kterou zvládnete sami

Bílou krabičku zapnete do elektřiny a do školní počítačové sítě. Čtečky umístíte ke dveřím nebo vrátnici a kabelem do 5m zapojíte do bíle krabičky. Zapnete a přes webový prohlížeč si upravíte základní nastavení a můžete používat.
Do jedné bíle krabičky můžete připojit až čtyři čtečky, které si můžete libovolně nastavit např. Příchod, Odchod, dveře1, dveře2,.. .
V případech, kdy je potřeba hlídat více míst ve větší vzdálenosti od sebe je možné použít více těchto sestav (případně kombinovat verze Light, Basic a Lux).
Na přání vám systém přednastavíme (bez navýšení ceny).

Obsah:

1x mini PC raspberry PI
1x adaptér 5V/3A
2x USB četčka karet RFID EM4100 125kHz
2x 5m USB kabel
10x identifikační karta

Cena

jen 4950,- Kč s DPH

Identifikační čipy a karty

V ceně systému je 10KS identifikačních karet  RFID EM4100 125kHz. Pokud již ve škole požíváte své identifikační čipy či karty, je dobré to s námi zkonzultovat, systém jsme schopni upravit tak, aby fungoval s vašimi čipy.

V případě potřeby si u nás čipy či karty můžete objednat. Min. množství je 10KS. Cena za 1KS 30,- Kč s DPH.

© 2016 SEAHU . Komenského, Řícmanice , 664 01
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky