Vlastní výrobní program

Vlastní výrobní program

Zde je ukázka výrobního programu. Aktuálně je na skladové zásoby vyráběna pouze řídící jednotka SH017, ostatní ostatní výrobky vyrábíme až na objednávku.

SH009

1-Wire svorkovnice s RJ12 male konektorem

Výborná pomůcka pro všechny kteří mají 1-Wire zařízení s RJ12 konektorem a nemají speciální krimplovací kleště k nacvaknutí RJ12 konektoru na přívodní kabel sběrnice.

SH010

1-Wire svorkovnice s RJ12 female konektorem

Svorkovnice snadno umožňující ze standardního 1-Wire kabelu ukončeného RJ12 konektorem vyvést 1-Wire sběrnici.

SH012

1-Wire relé v jenomodulové DIN krabičce

Relé ovládané pomoci 1-Wire sběrnice. Modul se připojuje k 1-Wire sběrnici standardním RJ12 konektorem odkud se také napájí 5V. Vhodné pro spínaní jakéhokoliv elektrického spotřebiče 230V~ do 2,2 KW. Modul je určen pro montáž do pojistkové skříně.

SH013

1-Wire OEM modul s dvěma vstupně/výstupními porty

Modul, s dvěma vstupně/výstupními porty ovládaný pomoci 1-Wire sběrnice. Nejčastější užití všude tam kde je potřeba něco kontrolovat, např. dovření oken, dveří, vrat, koncové stavy otevření a zavření ventilů, markýz atd. . Modul se připojuje k 1-Wire sběrnici standardním RJ12 konektorem odkud se také napájí 5V. Svými minimalistickými rozměry se vejde doslova všude navíc obsahuje kontrolní ledky indikující stav obou vstupu/výstupu.

SH014

1-Wire modul s dvěma vstupně/výstupními porty v jedno-modulové  DIN krabičce

Modul, s dvěma vstupně/výstupními porty ovládaný pomoci 1-Wire sběrnice. Nejčastější užití všude tam kde je potřeba něco kontrolovat, např. dovření oken, dveří, vrat, koncové stavy otevření a zavření ventilů, markýz atd. . Modul se připojuje k 1-Wire sběrnici standardním RJ12 konektorem odkud se také napájí 5V. Stav obou vstupů je indikován ledkami. Modul je určen pro montáž do pojistkové skříně.

SH015

1-Wire modul s dvěma opticky oddělenými vstupními porty v jedno-modulové DIN krabičce

Modul, s dvěma opticky oddělenými vstupními porty ovládaný pomoci 1-Wire sběrnice. Nejčastější užití všude tam kde je potřeba něco kontrolovat, např. dovření oken, dveří, vrat, koncové stavy otevření a zavření ventilů, avšak hrozí, že zkoumané místo má jiný elektrický potenciál. Případně i jako částečná ochrana proti přepětí spínačů umístěných na střeše zahradě atd. . Modul se připojuje k 1-Wire sběrnici standardním RJ12 konektorem odkud se také napájí 5V. Stav obou vstupů je indikován ledkami. Modul je určen pro montáž do pojistkové skříně.

SH017 (PiToDIN)

PLC počítač postavený na miniPC raspberryPI v 6-ti modulové DIN krabičce

PLC počítač postavený na miniPC RaspberryPI. Tato řídicí jednotka jejíž výpočetní výkon je doslova na řízení domácí automatizace předimenzován může řídit takřka cokoliv a odkudkoliv. Existuje pro něj celá řada programu od domácí automatizace až po automatizací výrobních procesů a to od programů zdarma až po velké profesionální řídicí systémy. Tento počítač je zde ještě rozšířen o 4x relé, 2xoptický oddělený vstup, 2x optický oddělený výstup, 1-Wire sběrnici s 5V logikou, RS232, RS485 , hodiny realného času, malým displayem s šesti tlačítky, volitelně lze doplnit o přijímač/vysílač na 433MHz. Ze samotného raspberryPI jsou pak ještě přímo dostupné konektory pro HDMI, 3,5 audio, 4xUSB2.0 a ethernet. Samostatně je určený pro menší domácí automatizací a s libovolným množstvím rozšiřujících modulů ať již 1-Wire či RS485 či jiných k jakkoliv složité automatizaci.

SH018

1-Wire ultrazvukový měřič vzdálenosti

1-Wire ultrazvukový měřič vzdálenosti 5 - 400cm s přesnosti 1cm. Modul může být použit k měření výšky hladiny vody, sledování pohybu, bezdotyková kontrola zavření vrat markýz atd. .Modul se připojuje k 1-Wire sběrnici dvojitým RJ12 konektorem umožňujícím jednoduché připojení dalších modulů, z této sběrnice je také napájen 5V.

SH019

1-Wire RFID čtečka 125KHz (čtečka bekontaktních identifikačních čipů)

1-Wire čtečka identifikačních bezkontaktních čipů. Vhodné se do vchodových systému. Kromě čtečky lze ovládat pípak, červenou a zelenou led, lze tak nadřazeným systémem opticky i zvukově uživateli signalizovat, zda-li má povolený či zamítnutý vstup. Modul se připojuje k 1-Wire sběrnici standardním RJ12 konektorem odkud se také napájí 5V. Krabičku lze jednoduše přimontovat na zeď, ale také i do zásuvkových instalačních krabic.

© 2016 SEAHU . Komenského, Řícmanice , 664 01
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky